Sport v TV
Nova Sport 1
00:50 02:45
PAOK Mateco - SL Benfica
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
PAOK Mateco - SL Benfica
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
02:45 05:15
Global Champions League 2024 - Monako
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
Global Champions League 2024 - Monako
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání družstev
07:00 07:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
07:05 08:45
Bertram Derthona Tortona - Tofas Bursa
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
Bertram Derthona Tortona - Tofas Bursa
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
08:45 10:30
JDA Bourgogne Dijon - BK Opava
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
JDA Bourgogne Dijon - BK Opava
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
10:30 11:00
Reconnecting ONE
Dokument o extrémních sportech
Reconnecting ONE
Dokument o extrémních sportech
11:00 11:05
Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Ranní Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
11:05 11:30
Magazín Muaythai (4)
Pořad o dění v thajském boxu nejen v České republice
Magazín Muaythai (4)
Pořad o dění v thajském boxu nejen v České republice
11:30 12:00
ČEZ RunTour - Plzeň
Běžecký seriál ČEZ RunTour 2024
ČEZ RunTour - Plzeň
Běžecký seriál ČEZ RunTour 2024
12:00 12:15
Běhej lesy - Týmovka
Reportáž z 4. závodu běžeckého seriálu
Běhej lesy - Týmovka
Reportáž z 4. závodu běžeckého seriálu
12:15 12:30
Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
Reportáž ze závodu seriálu enduro MTB
Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
Reportáž ze závodu seriálu enduro MTB
12:30 13:00
Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
Dokument o extrémních sportech
Profile Jakob Schubert & Highline Project Lukas Irmler
Dokument o extrémních sportech
13:00 13:05
Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Polední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
13:05 15:00
Longines Global Champions Tour 2024 - Monako
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
Longines Global Champions Tour 2024 - Monako
Záznam závodu světové série v parkurovém skákání jednotlivců
15:00 18:30
PFL Champions vs. Bellator Champions
Jedinečný galavečer v podobě zápasů šampionů dvou předních světových organizací MMA (Rijád, Saudská Arábie)
PFL Champions vs. Bellator Champions
Jedinečný galavečer v podobě zápasů šampionů dvou předních světových organizací MMA (Rijád, Saudská Arábie)
18:30 19:00
Motosurf World Championship #1
Dokument o extrémních sportech
Motosurf World Championship #1
Dokument o extrémních sportech
19:00 19:05
Odpolední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Odpolední Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
19:05 19:30
Freestyle Pro Tour
Dokument o extrémních sportech
Freestyle Pro Tour
Dokument o extrémních sportech
19:30 20:00
Prague rugby 7s 2024
Ohlédnutí za 6. ročníkem turnaje v sedmičkovém rugby z Prahy
Prague rugby 7s 2024
Ohlédnutí za 6. ročníkem turnaje v sedmičkovém rugby z Prahy
20:00 20:30
1:1 Sport Show (57)
Originální talkshow o životě a sportu
1:1 Sport Show (57)
Originální talkshow o životě a sportu
20:30 21:00
Spade poker show 2024 (5)
Světová série pokeru z Bratislavy
Spade poker show 2024 (5)
Světová série pokeru z Bratislavy
21:00 21:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
21:05 23:00
1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
Záznam osmifinále německého fotbalového poháru DFB-Pokal
1. FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf
Záznam osmifinále německého fotbalového poháru DFB-Pokal
23:00 23:05
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
Sportovní noviny
Sportovní zpravodajství
23:05 00:50
VEF Riga - Lenovo Tenerife
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
VEF Riga - Lenovo Tenerife
Záznam utkání základní skupiny basketbalové Ligy mistru
Vážení uživatelé, televizní programy sportovních kanálů přebíráme od externího dodavatele. Za správnost údajů proto Livesport.cz nemůže ručit, stejně jako za obsah vysílání jednotlivých stanic, se kterými nemá nic společného. Děkujeme za pochopení.