Slovensko - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Slovensko
Ve hře jsou pro Čechy zajímaví i neoblíbení soupeři.
Soupeř pro čtvrtfinále MS: Češi narazí na jednoho z kvarteta USA, Německo, Slovensko, Lotyšsko

Švédi i Švýcaři nadělovali a zajistili si účast v play off. Finsko podlehlo Kanadě

Němci v Ostravě deklasovali Lotyše 8:1 a připravili jim první prohru na šampionátu

POHLED: Skvělá hokejová show má jednu chybu – rozhodčí a trenérské výzvy

Klobouk dolů před českými brankáři. Konrád o Slovensku, Ramsayem i plachtění

Blízko domova a super atmosféra. Nejlepší turnaj, chválí nadaný obránce Nemec

Slováci porazili USA i přes ztrátu tříbrankového náskoku. Ukázali jsme sílu, řekl Kelemen

Slováci zaskočili USA, uspěli v prodloužení. Finsko si poradilo s Norskem, Švédi dál vítězí

MS v hokeji ONLINE, den třetí: Bedard přidal další góly, rakouský gólman chytil puk holou rukou

Hráli jsme jako tým a jako tým jsme vyhráli, chválil Fehérváry slovenský výkon

Slovensko sestřelilo Kazachstán a má první výhru, Švýcarsko pětkrát uspělo v přesile

Byli jsme přemotivovaní a propadávali jsme. Na první zápas tam bylo moc chyb, litoval Hudáček

Švédsko ve šlágru přehrálo tým USA. Slovensko načalo šampionát porážkou s Němci

Soupisky všech týmů na MS v Česku: Kanada veze mladíky, Švédsko zase hvězdné obránce

Favorité MS v hokeji: Slovensko sestavilo dream team, mementem je však Ostrava 2015

Špaček dostal pochvalu od slavného otce a další den dal gól: Nádhera, užil jsem si to

První třetinu jsem se cítil strašně, ale pak jsem se do toho dostal, řekl dvougólový Kodýtek

Rulík by se raději soupeřům z MS v přípravě vyhnul, další nominaci oznámí v pondělí

Kodýtek dvěma góly vystřelil další výhru nad Slováky v přípravě, uspěl také bek Špaček

Byl jsem nervózní a na výkonu se to trochu podepsalo, řekl po reprezentační premiéře Kaše

Byl to zápas do poslední minuty, ocenil Vrána soupeře. Proti Slovensku se cítil dobře

Měli jsme jednoznačně víc ze hry, pochvaloval si Rulík po vítězství nad Slovenskem