Úvodní příprava Budějovicím vyšla, vítězství nad Salcburkem vystřelil veterán Pech

Hokejisté Salcburku sice v utkání vedli, ale nakonec prohráli 2:3.
Hokejisté Salcburku sice v utkání vedli, ale nakonec prohráli 2:3.twitter.com/ecrbs
Hokejisté Českých Budějovic porazili v úvodním přípravném utkání na nový ročník extraligy doma Salcburk 3:2. Ve 48. minutě rozhodl útočník Lukáš Pech (38). Další duel čeká Motor v úterý v Příbrami proti Kladnu.

Ve 34. minutě otevřel skóre Lukáš Vopelka, posila Jihočechů ze Zlína. Za 27 sekund rakouský mistr vyrovnal díky Peteru Schneiderovi a po 86 sekundách závěrečné třetiny otočil stav Ty Loney. Ve 46. minutě smazal ztrátu Lotyš Martinš Dzierkals, který do Motoru zamířil z Plzně, a poslední slovo měl po asistenci Petra Šenkeříka Pech.