Plzeňští mladíci remizovali v Youth League s Bayernem a drží se ve hře o postup

Plzeňští mladíci remizovali v Youth League s Bayernem a drží se ve hře o postupProfimedia
I podruhé dokázali sebrat body gigantovi. Fotbalisté Plzně do 19 let remizovali ve 4. kole skupinové fáze Youth League na domácí půdě 3:3 s Bayernem Mnichov a navázali na týden staré vítězství 2:1 ze hřiště slavného soupeře. Viktoria se bodově dotáhla na druhý Inter Milán, který prohrál v Barceloně.

Skóre utkání v Přešticích se přelévalo z jedné strany na druhou. Ve 12. minutě navázal na branku z minulého týdne útočník Krůta, do poločasu ale otočili stav Copado a penaltovou trefou velký talent Arijon Ibrahimovic, německý potomek kosovských rodičů.

Statistiky utkání

V 60. a 72. minutě Viktoria znovu vedla po gólech stoperů Vacka a Palusky, jenž se rovněž prosadil v obou utkáních s bavorským velkoklubem. Čtvrt hodiny před koncem vyšak vyrovnal Ranos, jemuž připravil branku autor gólu a dvou asistencí Ibrahimovic. V plzeňském dresu se blýskl třemi asistencemi záložník Sojka.

Rozhodující zápas o postup čeká Plzeň za dva týdny na hřišti Interu Milán.