Maxa liga - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Chance Liga
Kladno v prvním utkání potvrdilo roli favorita.
Kladno vstoupilo do baráže o extraligu jasným vítězstvím, Jarůšek proti Vsetínu uspěl dvakrát

Vsetín v pátém finále porazil Zlín 2:0 a čeká ho baráž o extraligu proti Kladnu

Vsetín uspěl ve Zlíně i podruhé a jediné vítězství ho dělí od postupu do baráže

Vsetín ve Zlíně ovládl třetí duel finále Chance ligy a ujal se vedení 2:1 na zápasy

Zlín se vzpamatoval z nakládačky, druhý zápas finále vyhrál v prodloužení, uspěl Riedl

Znojmo by se mohlo vrátit do mezinárodní ICEHL, dříve už v lize deset let působilo

Vsetín v úvodním finále Chance ligy prohrával, ale nakonec Zlín deklasoval 8:1

Vsetín proti Zlínu: Berany táhnou finské posily. Na Lapači by rádi poprvé uvítali Jágra

Chance ligu čeká valašské finále. Zlín v rozhodujícím sedmém zápase porazil Litoměřice 4:0

Zlín přehrál Litoměřice 2:0 a v semifinále první ligy si vynutil rozhodující zápas

Vsetín postoupil potřetí za sebou do finále Chance ligy, mečbol slaví Litoměřice

Vsetín dělí krok od třetího finále v řadě. Zlín přetlačil Litoměřice v prodloužení

Vsetín a Litoměřice se v semifinále Chance ligy ujaly vedení 2:1 na zápasy

Zlín osmi góly smetl Litoměřice na jejich ledě a srovnal sérii, Jihlava rozhodla v nájezdech

Do semifinále prvoligového play off vkročily vítězně Vsetín a Litoměřice

Historický postup Litoměřic. Severočeši zvládli pátý zápas a jsou v semifinále Chance ligy

Vsetín postoupil do semifinále Chance ligy, vítěz základní části Poruba končí

Zlín slaví postup do semifinále Chance ligy, Porubu dělí jediná porážka od vyřazení

Poruba ve čtvrtfinálové sérii s Jihlavou srovnala krok, Vsetín a Zlín jsou bod od postupu

Poruba vstoupila do čtvrtfinále Chance ligy prohrou s Jihlavou. Vsetín zničil Přerov 8:0

Hokejisté Přerova a Jihlavy postoupili do čtvrtfinále první ligy, Slavia a Pardubice B končí

Odvety byly úspěšné, hokejisté Jihlavy a Přerova v předkole play off odvrátili konec sezony