Manchester United se zvedá, v Leicesteru si připsal třetí výhru za sebou

Manchester United se zvedá, v Leicesteru si připsal třetí výhru za sebouProfimedia
Manchester United se zjevně dostává z nepovedeného startu do sezony. V dohrávce 5. kola vyhrál 1:0 v Leicesteru a naplno bodoval potřetí za sebou. Svěřenci trenéra Erika ten Haga, kteří měli po úvodních dvou kolech nula bodů a skóre 1:6, se vyšplhali už na páté místo tabulky.

Jediný gól zápasu vstřelil po ideální přihrávce Marcuse Rashforda ve 23. minutě Jadon Sancho, jenž udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky. Hvězdný Cristiano Ronaldo se dostal na trávník až v 68. minutě, kdy vystřídal právě střelce branky.

Statistiky zápasu Leicester – Manchester United

Zatímco Manchester se po nevydařeném začátku zvedl a může vyhlížet nedělní šlágr s vedoucím Arsenalem, Leicester prohrál počtvrté za sebou a s jedním bodem uzavírá tabulku. Jeho největší šanci dnes zlikvidoval brankář David de Gea, jenž vyrazil přesnou střelu Jamese Maddisona z přímého kopu.