Čtvrtá výhra ze sedmi utkání. Kladno si v přípravě poradilo s Mladou Boleslaví

Vítězný gól Kladna v přípravě s Boleslaví dal Radek Smoleňák.
Vítězný gól Kladna v přípravě s Boleslaví dal Radek Smoleňák. ČTK / Kamaryt Michal
Kladno porazilo v jediném pondělním přípravném utkání extraligových týmů Mladou Boleslav 5:3. Rytíři si před startem nové sezony připsali čtvrtou výhru ze sedmi zápasů, Bruslaři dál pravidelně střídají vítězství s porážkami, po šesti zápasech mají bilanci 3-3.

Kladenští nastoupili opět bez zraněného majitele klubu Jaromíra Jágra. Zatímco úvodní dějství skončilo bez branek, ve druhé třetině padlo šest gólů – po třech na každé straně.

Skóre otevřel hostující Alex Lintuniemi, pak se dvakrát prosadili domácí, ale Bruslařům se podařilo skóre znovu otočit a vedli 3:2.

Střelci gólů v zápase Kladna s Boleslaví.
Střelci gólů v zápase Kladna s Boleslaví.Livesport

Na konci 39. minuty se ale Kladenští dočkali při vyloučení Dominika Lakatoše první přesilovky a pouhé tři sekundy před druhou přestávkou ji k vyrovnání využil Mitch Hults.

Ve třetí části už se pak prosadili jen domácí. V 53. minutě dal při další početní výhodě vítězný gól Radek Smoleňák, pojistku přidal v závěru do prázdné branky Martin Procházka.

Kladno – Mladá Boleslav 5:3