Českobudějovický Motor potrápil v přípravě Zug, rozhodl až gól v závěru prodloužení

České Budějovice prohrály s Zugem až v prodloužení.
České Budějovice prohrály s Zugem až v prodloužení.Profimedia
Hokejisté Českých Budějovic na přípravném turnaji ve Švýcarsku den po výhře nad Davosem podlehli 2:3 v prodloužení Zugu.

Zug – České Budějovice 3:2p

Motor v deváté minutě prohrával o dva góly, ale po oddechovém čase zaveleli ke stíhací jízdě Josef Koláček a Jakub Valský, jenž vyrovnal v 37. minutě. O výhře Zugu rozhodl Sven Senteler v poslední minutě prodloužení.

V dresu vítězů se představili i dva čeští hokejisté – kapitán Jan Kovář a bývalý hráč právě Jihočechů a naposledy Třince, úřadující mistr světa Daniel Voženílek.

Ve čtvrtek Motor porazil Davos 2:1 a o jeho konečném umístění na turnaji se rozhodne až o víkendu po zbývajících zápasech obou švýcarských klubů proti Mnichovu.