Vsetín znovu vede ligu, Chomutov porazil 4:2. Piráti si připsali sedmou prohru v řadě

Vsetín je ligovým lídrem.
Vsetín je ligovým lídrem.ČTK / Paprskář Pavel
Hokejisté Vsetína vyhráli v předehrávce 10. kola první ligy doma nad nováčkem Chomutovem 4:2 a posunuli se do čela tabulky o bod před Sokolov. Valaši po dvou porážkách podruhé v řadě zvítězili. Poslední Piráti si připsali sedmou prohru za sebou a zůstali o bod za třináctým Prostějovem.

Vsetín – Chomutov 4:2

Vsetín se ujal vedení po 178 sekundách díky brance Pavla Klhůfka a v 9. minutě přidal druhý gól domácích Adam Hořanský. V druhé třetině nejdříve zvýšil Štěpán Matějček už na 3:0, ale v čase 37:51 snížil v přesilové hře Marek Berka. V 47. minutě vrátil Valachů v početní výhodě Luboš Rob tříbrankový náskok. Za 62 sekund uzavřel skóre na 2:4 hostující Tomáš Guman.