První výhra pro nováčka. Como v Serii A porazilo Bergamo, rozhodlo ve druhé půli

Vítězný gól padl v 58. minutě.
Vítězný gól padl v 58. minutě.MARCO LUZZANI / GETTY IMAGES EUROPE / Getty Images via AFP
Fotbalisté Coma v dohrávce pátého kola Serie A překvapivě vyhráli 3:2 v Bergamu a připsali si první vítězství v sezoně. Nováček ligy rozhodl o výhře třemi góly po přestávce.

Atalanta – Como 2:3

Como v zápase odloženém z pondělka kvůli podmáčenému hřišti prohrávalo od 18. minuty po zásahu Davidea Zappacosty. Krátce po začátku druhé půle ale snížil Gabriel Strefezza, do vedení hosty poslal v 54. minutě vlastní gól Seada Kolašinace a čtyři minuty poté přidal třetí branku Alieu Fadera.

Bergamo v nastavení sice snížilo díky penaltě Ademoly Lookmana, ale rozhodčí vzápětí utkání ukončil. Como, které se do Serie A vrátilo po 21 letech, se první výhry dočkalo po dvou remízách a dvou porážkách.