AS Řím podruhé vyhrál 1:0, proti Cremonese rozhodl Smalling. Juventus remizoval

Chris Smalling (vpravo) Paulo Dybala oslavují gól, kterým anglický stoper rozhodl o výhře 1:0.Profimedia
AS Řím si i ve druhém zápase sezony italské ligy připsal vítězství 1:0, o triumfu nad nováčkem Cremonese rozhodl bývalý anglický reprezentant Chris Smalling (32). V druhém pondělním utkání Juventus remizoval bez branek na hřišti Sampdorie.

Stoper Smalling vstřelil jediný gól utkání v 65. minutě hlavičkou po rohu prakticky bez výskoku z malého vápna. Trefu oslavil s dresem vážně zraněného spoluhráče Georginia Wijnalduma, jenž si v neděli na tréninku zlomil holeň a může chybět až tři měsíce.

Výsledky 2. kola italské 1 ligy

Římané, kteří v prvním kole porazili 1:0 Salernitanu, se díky druhé výhře bodově dotáhli na stoprocentní Neapol a Inter. Mohl se k nim připojit Juventus, nedokázal však skórovat na hřišti Sampdorie. Hostům se podařilo v 65. minutě dopravit míč do sítě díky Adrienu Rabiotovi, gól ale nebyl po přezkoumání u videa uznán kvůli ofsajdu přihrávajícího Dušana Vlahoviče. Turínský tým tak hned v 2. kole ztratil první body v sezoně.