AC vyhrálo v Serii A potřetí v řadě, o výhře nad Lecce rozhodly tři góly během pěti minut

AC nemělo s Lecce žádné potíže.
AC nemělo s Lecce žádné potíže.GABRIEL BOUYS / AFP
AC Milán zvítězil v Serii A nad Lecce 3:0 a po třetí výhře za sebou má v čele tabulky stejně bodů jako FC Turín, který odehrál o zápas méně. V závěru prvního poločasu rozhodli utkání Álvaro Morata (31), Theo Hernández (26) a Christian Pulisic (26), kteří dali tři góly v rozmezí pěti minut.

AC Milán – Lecce 3:0

Španělský útočník Morata otevřel v 38. minutě skóre hlavou po Hernándezově trestném kopu a dal druhou branku po letním příchodu z Atlétika Madrid. Francouzský obránce pak zvýšil nekompromisní ranou pod břevno. Ve 43. minutě korunoval vydařenou pasáž domácích Pulisic dorážkou z malého vápna a skóroval v pátém utkání po sobě včetně jednoho zápasu za americkou reprezentaci.