Real Madrid na závěr turné porazil Chelsea, Lewandowski se dvakrát prosadil proti AC Milán

Brahim Díaz si proti Chelsea připsal gól a asistenci.
Brahim Díaz si proti Chelsea připsal gól a asistenci.Profimedia
Real Madrid na závěr svého amerického předsezonního turné zdolal Chelsea 2:1, přičemž největší zásluhu na tom měl Brahim Díaz (25) jenž se podílel na obou gólech španělského klubu. V přípravě se blýskl také polský kanonýr Robert Lewandowski (35), který se dvakrát trefil do sítě AC Milán.

Real Madrid - Chelsea 2:1

Real poslali v úvodním poločase do vedení dvěma góly v rozmezí osmi minut Lucas Vázquez a Brahim Díaz. Chelsea ještě do přestávky snížila zásluhou Noniho Maduekeho, vyrovnat už ale svěřenci Enza Marescy nedokázali.

Barcelona - AC Milán 2:3 po penaltách

Tři góly v rychlém sledu viděli také diváci v zápase mezi Barcelonou a AC Milán. K velké radosti amerických fanoušků byl u dvou z nich Christian Pulisic, který v 10. minutě nejprve nahrál na úvodní gól Luky Joviče a chvíli později sám zvýšil na 2:0 pro AC Milán. Ve 22. minutě však snížil Robert Lewandowski a před uplynutím hodiny hry vyrovnal na konečných 2:2.

Po návratu do Evropy čekají oba týmy generálky na domácí půdě. Barcelona v pondělí přivítá Monako, AC o den později Monzu.