Boleslav odstartovala přípravu drtivým vítězstvím, soupeři z přeboru nasázela 28 gólů

Matěj Pulkrab dal Novému Boru pět gólů.
Matěj Pulkrab dal Novému Boru pět gólů.Profimedia
Fotbalisté Mladé Boleslavi v úvodním přípravném zápase na novou sezonu deklasovali Nový Bor 28:1. Středočeši nasázeli soupeři z krajského přeboru 11 gólů už v prvním poločase, po změně stran přidali zbytek.

Nový Bor – Mladá Boleslav 1:28

Na drtivém vítězství se podílelo 13 různých střelců, pět hráčů si připsalo hattrick. Nejvíce branek vstřelil útočník Matěj Pulkrab, jenž se prosadil pětkrát. Domácí zaznamenali čestný úspěch až v 81. minutě za stavu 0:25, kdy Michal Třešňák proměnil penaltu.

Svěřenci kouče Davida Holoubka si v Novém Boru zastříleli jen pár hodin poté, co se dozvěděli soupeře pro druhé předkolo Konferenční ligy. Pátý tým uplynulé sezony nejvyšší soutěže se utká s litevským celkem Transinvest.