Slovan pěti góly zničil Celje a v boji o LM postupuje, výhru slaví také Fenerbahce

Slovan jasně potvrdil postup.
Slovan jasně potvrdil postup.TASR
Fotbalisté Fenerbahce zvítězili v domácí odvetě 2. předkola Ligy mistrů 2:1 nad Luganem a v součtu s úvodní výhrou 4:3 postoupili dál. Český záložník Roman Macek (27) strávil celé utkání na lavičce hostů. Do hry se nedostal ani obránce Jurij Medveděv (28), jehož Slovan Bratislava deklasoval doma 5:0 slovinské Celje a v dalším kole ho čeká APOEL Nikósie.

Slovan Bratislava – Celje 5:0

Slovan hrál před týdnem při remíze 1:1 ve Slovinsku většinu utkání v oslabení, dnes se ale role otočily. Už v 16. minutě dostal červenou kartu Vukliševič a domácí Tolič navíc hned skóroval z nařízeného přímého kopu. Ještě do pauzy přidal další trefu Strelec, který se prosadil podruhé po změně stran. Další góly přidali Mak s Barsegjanem.

Fenerbahce – Lugano 2:1

Lugano smazalo manko z úvodního duelu už v sedmé minutě, kdy se prosadil Belhadj. Fenerbahce ale srovnalo po hodině hry zásluhou kanonýra Džeka a v nastavení přidal druhou branku Szymaňski. Svěřenci kouče Mourinha se ve 3. předkole střetnou s Lille.