Souboj ze dna tabulky ovládl v LaLize tým Las Palmas, soupeře z Valencie tak přeskočil

Las Palmas má aktuálně šest bodů.
Las Palmas má aktuálně šest bodů.DAVID RAMOS / GETTY IMAGES EUROPE / Getty Images via AFP
Souboj nejhorších týmů španělské LaLigy vyhrálo Las Palmas, které zvítězilo ve Valencii 3:2. Díky prvnímu tříbodovému zisku v 10. kole se dostalo z posledního místa o skóre před dnešního soupeře.

Valencia – Las Palmas 2:3

Valencie před pondělním zápasem vyhrála v domácí soutěži jediný z 16 duelů, ale proti Las Palmas začala nadějně. Ve 14. minutě otevřel z penalty skóre Pepelu. Hosté však ještě do přestávky vyrovnali a krátce po ní Silva otočil vývoj zápasu. V 69. minutě byl Pepelu vyloučen a oslabená Valencie inkasovala v závěru potřetí. V nastavení už Tárrega porážku jen zmírnil.