Mallorca porazila Valladolid a je čtvrtá, třikrát v řadě vyhrála v LaLize poprvé od roku 2012

Mallorca slaví tři výhry v řadě.
Mallorca slaví tři výhry v řadě.OCTAVIO PASSOS / GETTY IMAGES EUROPE / Getty Images via AFP
Mallorca zvítězila v předehrávce 8. kola LaLigy ve Valladolidu 2:1 a po třetí výhře v řadě je v neúplné tabulce čtvrtá. Po bezbrankovém prvním poločase poslal hosty do vedení kanadský útočník Cyle Larin (29), druhý gól přidal střídající Valery (24). Domácí snížili až v nastavení.

Valladolid – Mallorca 1:2

Larin se trefil poprvé v sezoně po hodině hry z voleje po krásné přihrávce Daniho Rodrígueze. Snahu Valladolidu o vyrovnání překazil v 83. minutě Valery, čisté konto pokazil hostům ve 4. minutě nastavení Ivan Sánchez.

Mallorca vyhrála tři zápasy v řadě v nejvyšší soutěži poprvé od května 2012. Valladolid po úvodním úspěchu po postupu z druhé ligy nezvítězil v sedmém utkání za sebou a v tabulce je na 17. místě.