Dani Olmo se v Barceloně uvedl vítězným gólem, favorit porazil Vallecano 2:1

Barcelona musela utkání otáčet.
Barcelona musela utkání otáčet.Profimedia
Fotbalisté Barcelony ve 3. kole LaLigy otočili zápas na hřišti Vallecana a jako jediní zůstávají v nové sezoně stoprocentní. Třetí vítězství 2:1 za sebou zařídila Kataláncům v 82. minutě čerstvá posila z Lipska Dani Olmo (26).

Mallorca – Sevilla 0:0

Ačkoliv se v předchozím vzájemném utkání oba soupeři střelecky prosadili, tentokrát se týmy Mallorky a Sevilly musely spokojit s remízou 0:0. Tento výsledek znamená, že se ani jeden z celků v dosavadním průběhu nového ročníku LaLigy ještě neradoval z vítězství.

Vallecano – Barcelona 1:2

Barcelona prohrávala od deváté minuty po gólu Unaie Lópeze a duel otočila až v závěrečné půlhodině. Nejprve srovnal Pedri po narážečce s Raphinhou a obrat dokonal Olmo obstřelem na zadní tyč. Odchovanec Barcelony se trefil při svém debutu za A-tým, který si odbyl v 26 letech.

Barcelona zvítězila na hřišti neoblíbeného soupeře po třech utkáních. Zároveň má jistotu, že po 3. kole bude jediným týmem s devíti body. Vallecano utrpělo první porážku a je na čtyřech bodech.