Betis prohrál v LaLize s Mallorkou, rozhodnutí padlo díky Valerymu až v nastavení

Zápas se rozhodl až v nastaveném čase.
Zápas se rozhodl až v nastaveném čase.FRAN SANTIAGO/ GETTY IMAGES EUROPE/ Getty Images via AFP
Fotbalisté Betisu Sevilla prohráli v dohrávce 6. kola LaLigy s Mallorkou 1:2. Soupeř Mladé Boleslavi v Kontinentální lize druhou branku inkasoval ve třetí minutě nastavení po rohovém kopu a v tabulce domácí soutěže figuruje až na 11. příčce. Mallorca je pátá.

Betis – Mallorca 1:2

Betis, který na hřiště Mladé Boleslavi zavítá koncem listopadu k duelu 4. kola, otevřel skóre už v 7. minutě, kdy si třetí gól v sezoně připsal argentinský záložník Lo Celso. Z vedení se ale domácí radovali jen minutu, než vyrovnal Rodríguez. Nerozhodný stav zvrátil ostrovní tým až v nastavení, výhru mu zařídil Valery.