Rezervní týmy Olomouce a Slavie si připsaly tři body, Zbrojovka je dva body od sestupových pozic

Rezerva Slavie porazila Jihlavu 2:0.
Rezerva Slavie porazila Jihlavu 2:0.IG @slaviaofficial
Fotbalisté Slavie B porazili doma v 11. kole Chance Národní Ligy předposlední Jihlavu 2:0 a posunuli se na páté místo. Jen o skóre za nováčkem soutěže je následuje rezervní tým Olomouce po domácím triumfu 4:1 nad Brnem. Zbrojovka čeká na výhru už pět kol a jen dva body ji dělí od sestupových pozic.

Slavia B – Jihlava 2:0

Slávisté vstřelili proti Vysočině obě branky v úvodním dějství a postarali se o ně teprve šestnáctiletý Belžík a Rama. Pražané zvítězili po třech kolech. Jihlava pod trenérem Markem Jarolímem nevyhrála ani druhý zápas ve druhé lize.

Olomouc B – Brno 4:1

"Béčko" Olomouce vedlo zásluhou Deleho už od čtvrté minuty. V 62. minutě srovnal střídající Smejkal, vzápětí ale domácí opět odskočili, poté co se prosadil Kramář. Pojistky přidali Slavíček a v závěru znovu Kramář. Sigma naplno bodovala potřetí z posledních čtyř kol.