Dortmund se oklepal, proti Bochumi obrátil i díky Guirassyho dvěma zásahům

Can a Guirassy slaví góly.
Can a Guirassy slaví góly.Ralf Treese / DeFodi Images / Shutterstock / Profimedia
Fotbalisté Dortmundu porazili v Bundeslize předposlední Bochum 4:2, i když prohrávali 0:2. Dvěma góly přispěl k obratu guinejský útočník Serhou Guirassy (28), který přišel v létě ze Stuttgartu coby druhý nejlepší střelec minulého ročníku.

Dortmund – Bochum 4:2

Hosté šokovali favorita v úvodním poločase dvěma brankami, o které se postarali během pěti minut Slovák Bero a Nizozemec De Wit. V závěru poločasu snížil Guirassy. Po hodině hry byl guinejský fotbalista faulován ve vápně a Can proměnil penaltu. Čtvrt hodiny před koncem Guirassy skóre otočil a za pár minut se trefil ještě Nmecha.

Dortmund je před víkendovými zápasy druhý o dva body za Bayernem. Bochum má po pěti kolech stále jen bod.