Dukla znovu bez výhry, remízu 1:1 proti Varnsdorfu zachránil v závěru Svoboda

Petr Rada určitě s výkonem svých svěřenců spokojený nebyl.
Petr Rada určitě s výkonem svých svěřenců spokojený nebyl.Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia
Fotbalisté pražské Dukly v dohrávce 4. kola druhé ligy doma s Varnsdorfem zachránili remízu 1:1 brankou z 84. minuty. Svěřenci trenéra Petra Rady (64) v sedmi zápasech sezony pouze dvakrát zvítězili a jsou až na 14. místě tabulky.

Utkání, které se v původním srpnovém termínu nehrálo kvůli nezpůsobilému terénu po silném dešti, na Julisce gólově otevřel ve 20. minutě Schön. Rychlou odpověď odmítl Buchvaldek, jenž z penalty netrefil branku hostů.

Dukla v závěru severočeského soupeře výrazně zatlačila a díky Svobodovi alespoň vyrovnala. Varnsdorf v tomto ročníku venku dál čeká na výhru a patří mu sedmá příčka.