Josef Dostál - zpravodajství, reportáže, rozhovory, videa a výsledky

Josef Dostál
Livesport Daily #332: Příběh Josefa Dostála je silný a autentický, říká jeho manažer Koukal

Kajakář Dostál vybojoval po OH zlato i na MS, vyhrál závod na 500 metrů. Fuksa byl stříbrný

Dostál s Paloudovou slaví bronz z mistrovství světa, dojeli si pro něj na deblkajaku

Dostál pojede na MS finále na singlu i v mixu, nezaváhal ani další olympijský vítěz Fuksa

Olympijští medailisté Dostál, Fuksa a Ogrodníková se po návratu z Paříže těší na rodiny

Dostál před zlatým dnem bojoval s nervozitou. Byl jsem trochu na zabití, smál se

Dojatá Paloudová o zlatém snoubenci Dostálovi: Je to nejlepší chlap a teď to ukázal světu

Dostál vybojoval pro Česko třetí pařížské zlato a zkompletoval svou sbírku olympijských medailí

Výborný Fuksa, kanoista potvrdil pozici mistra světa a vyhrál závod SP v Paříži

Kanoista Fuksa i kajakář Dostál jsou na MS ve finále olympijského kilometru

Kajakář Dostál díky skvělému závěru vyhrál pětistovku na Světovém poháru v Poznani

Kanoista Fuksa vyhrál o 16 setin vteřiny závod na kilometr na Světovém poháru v Poznani

Zlatý Fuksa. V Mnichově potvrdil roli favorita a je mistrem Evropy na trati 500 metrů