Další povedený výkon. Krejčí dal ve druhém přípravném utkání Atlanty před NBA osm bodů

Vít Krejčí v přípravě na sezonu NBA.
Vít Krejčí v přípravě na sezonu NBA.Kevin C. Cox / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP / Profimedia
Český basketbalista Vít Krejčí (24) ve druhém přípravném utkání Atlanty před NBA zaznamenal osm bodů. Hawks však s Philadelphií prohráli 89:104.

Domácím proti 76ers vyšla jen první čtvrtina, ve které si vypracovali až osmibodový náskok. Nejlepším střelcem zápasu byli se čtrnácti body Tyrese Maxey a Kelly Oubre z Philadelphie a jednička letošního draftu Zaccharie Risacher z Atlanty.

Krejčí odehrál šestnáct minut a k osmi bodům přidal po jednom doskoku a asistenci. V prvním přípravném utkání s Indianou, které minulý týden Atlanta vyhrála 131:130, český rozehrávač nasbíral sedm bodů, tři doskoky a šest asistencí.

Atlanta – Philadelphia 89:104