Růžička Martin - zpravodajství, zápasové reportáže, rozhovory, videa, výsledky a statistiky

Růžička Martin
Tomáš Filippi ovládl anketu.
Liberecký Filippi se stal nejlepším hokejistou sezony, mezi trenéry vládl Moták

Byla to síla vůle, tituly nikdy neomrzí, říká veterán Růžička. Brzy ho čeká operace

O mistrovi rozhodne sedmý zápas, Třinec výhrou 4:1 srovnal sérii s Pardubicemi

Datové zrcadlo extraligy: Proč jsou elitní útočníci v čele s Růžičkou či Hykou na suchu?

Datové zrcadlo extraligy: Co vězí za povstáním Budějovic? Bloky, dvoumetrový obr i netrpělivost

Ležel tam jak v NHL, chválil třinecký Nestrašil sudího. Českým Budějovicím chyběly centimetry

Datové zrcadlo extraligy: Kdo vyhraje dostihy v bodování? Čísla favorizují Růžičku

Týden v extralize: Hokej místo skoků, tři hattricky v jednom dni a výhra pro Jágra

ANALÝZA: Švédské hry odhalily slabiny v obraně – paniku v rozehrávce i měkké souboje

Růžička po gólovém návratu do reprezentace: Měl jsem radost, ale to je tak všechno

Vstup do Švédských her nevyšel, národní tým padl s domácím výběrem 1:4. Trefil se Růžička

Růžička vyhlíží reprezentační návrat po šesti letech: Budu muset naladit nohy

Růžička dostal pozvánku do reprezentace, pak pomohl k výhře Třince. Cítím se odměněný, řekl

Spokojený Nedvěd po inspekční cestě v NHL: Hráči mají zájem na šampionát přijet

Nominace na Švédské hry: Vrací se Kovář či Růžička. V útoku bratrská dua, v brance nováček

Týden v extralize: Varaďovo odvolání, řádění v prodloužení a neprůstřelný brněnský mladík

Růžička je novým lídrem extraligového bodování. Po gólu v prodloužení dal hokejku Gulašovi

Kuriózní problémy v prestižní Lize mistrů. Vítkovice vyhrály kvůli potížím s ledem kontumačně

Týden v extralize: Návrat Krále, nečekaný hattrick a kousanec jako od Suáreze

Růžička překonal hranici 600 bodů v extralize: Nikdy v životě bych to nečekal

Prognóza extraligy: Televizní experti o přestupech, Jágrovi i šancích na titul

Historický Třinec. V čem všem byl jeho pátý titul rekordní? Například i v počtu porážek

Růžička bodovým králem play off, nejproduktivnějším hráčem je už potřetí

Třinec – Hradec. Domácí mohou v neděli slavit zlatý kvartet, soupeř spoléhá na sílu venku