Livesport jedenáctka 31. kola: Tři slávisté, hvězda Cadu i odpadlík Hranáč

Brazilec Cadu v zápase s Mladou Boleslaví.
Brazilec Cadu v zápase s Mladou Boleslaví.Profimedia
Jedenáctce kola fotbalové ligy, která je sestavována na základě známek Livesportu, tentokrát vládnou slávisté. Po demolici Baníku 5:0 jsou v sestavě hned tři. Po dvou hráčích dodaly Pardubice, Jablonec a Plzeň, jejíž oba příspěvky jsou výrazné. Brazilec Cadu (26), který gólem a asistencí řídil vítězství nad Mladou Boleslaví 3:0, je mužem uplynulého víkendu, naopak stoper Robin Hranáč (24) měl až 30. nejvyšší hodnocení, nikdo se dosud z nižší pozice do ideálního týmu nedostal.
Nej 11 kola.
Nej 11 kola.Livesport

Brankář

Richard Ludha (Teplice) 8,1

Proti Liberci udržel čisté konto a pomohl tak svému týmu udělat důležitý krok v boji o pohárovou Evropu.

Obránci

Marek Icha (Pardubice) 8,1

Akrobatickým zakončením přes hlavu vstřelil ve 47. minutě rozhodující gól zápasu. Pokusil se zároveň o sedm přihrávek do pokutového území.

Robin Hranáč (Plzeň) 7,6

V defenzivních soubojích měl napilno. Průměrně se zúčastní šesti takových duelů, proti Mladé Boleslavi jich však podstoupil hned 13 s úspěšností 69 %.

Vincent Trummer (České Budějovice) 8,9

Dvěma góly (svými prvními v Česku) rozhodl o vítězství nad Bohemians. Rakušan podstoupil celkem 14 soubojů a 11 z nich vyhrál.

Záložníci

Cadu (Plzeň) 9,6

Na domácím vítězství s Mladou Boleslaví se podílel gólem a asistencí. S míčem se ve vápně přitom potkal pouze dvakrát.

Statistiky ze zápasu s Boleslaví.
Statistiky ze zápasu s Boleslaví.Profimedia / Livesport

Jakub Martinec (Jablonec) 8,8

V 89. minutě vyrovnal po standardní situaci na 2:2. Jak jinak než hlavou, vždyť podstoupil hned 13 hlavičkových soubojů.

Vojtěch Sychra (Pardubice) 8,3

Přišel jako střídající hráč a asistencí se podílel na druhé brance zápasu. Za 22 minut na hřišti při tom stihl rozdat pouze tři přihrávky.

Ivan Schranz (Slavia) 9,0

Proti Baníku si připsal tři kanadské body za jeden gól a dvě asistence. V pokutovém území soupeře se s míčem potkal hned devětkrát.

Útočníci

Matěj Náprstek (Jablonec) 8,6

V šesté minutě nastavení zápasu s Karvinou si na přední tyči naskočil na centr z rohového kopu a rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Jablonci.

Mojmír Chytil (Slavia) 8,9

Třikrát vystřelil a dal dva góly. Vedle toho zodpovědně i bránil, když vyhrál čtyři z pěti defenzivních soubojů.

Václav Jurečka (Slavia) 8,4

Jeden gól dal, na další přihrál a se 16 trefami se osamostatnil v čele tabulky střelců. Ve vápně si našel míč hned sedmkrát.